SEPETİM (0)
 • Kayıt Ol
 • Oturum Aç
 • 700 TL ve üzeri ÜCRETSİZ KARGO!

  ZATEN KAYITLI KULLANICIYIM
  Şifremi unuttum
  ÜYE OLMAK İSTİYORUM
  YENİ KULLANICI

  ilkeicgiyim.com.tr’a kaydolmak çok kolay! Bilgilerinizi eksiksiz doldurun, alışverişlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirin.

  İlke İç Giyim’den yenilikleri, bilgilendirmeleri ve kampanyaları almayı kabul ediyorum.

  Kullanım koşulları gizlilik politikası okudum ve kabul ediyorum.

  Kullanım Koşulları

  Kullanım Koşulları

  İlke İç Giyim Teks. San. ve Tic. Ltd. Şti.'nin  web sayfası www.ilkeicgiyim.com’a hoş geldiniz. Lütfen site ve/veya mobil uygulamamızın kullanım şartlarını içeren aşağıdaki maddeleri okuyunuz.
  Siteyi ve/veya mobil uygulamayı kullanmanız aşağıdaki maddeleri kabul ettiğiniz anlamını taşıyacaktır. İlke İç Giyim Teks. San. ve Tic. Ltd. Şti. aşağıdaki maddeleri önceden bilgi vermeksizin değiştirme ve güncelleme hakkını saklı tutar.


  Sitede ve/veya Mobil Uygulamada Yapılan İşlemler, Siparişler ve Sitede ve/veya Mobil Uygulamada Yapılabilecek Değişiklikler

  İlke İç Giyim Teks. San. ve Tic. Ltd. Şti. site ve/veya mobil uygulama üzerinden alınan siparişlerdeki adetleri herhangi bir sebep göstermeden iptal etme ve sınırlandırma hakkına sahiptir. Bu sınırlama aynı müşteri hesabından, aynı kredi kartı kullanılarak, aynı fatura veya teslimat adreslerini içeren, toptancı, bayi tarafından veya yeniden satılmak amacı ile verildiği düşünülen siparişlere uygulanabilir.
  İlke İç Giyim Teks. San. ve Tic. Ltd. Şti. sitede ve/veya mobil uygulamada istediği anda ve önceden bildirmeksizin değişiklik yapma, site ve/veya mobil uygulama yayınını durdurma ya da site ve/veya mobil uygulama özelliklerini değiştirme hakkına sahiptir.

  Site ve/veya Mobil Uygulama İçeriği

  Sitede ve/veya mobil uygulamada bulunan resim, yazı, görsel öğeler, videolar gibi herhangi bir materyal İlke İç Giyim Teks. San. ve Tic. Ltd. Şti. aittir. 
  Site ve/veya mobil uygulama içeriği tamamen kişisel ve ticari amaçlı olmayan kullanım içindir. İçeriğin kullanılması ya da kullanıcılar tarafından kişisel amaçlı olarak bilgisayarına aktarılması sonucunda içerikle ilgili herhangi dağıtım, kullanım ve yayın hakkı kullanıcıya geçmez.  Sitede ve/veya Mobil Uygulamada Verilen Kişisel Bilgiler

  Sitede ve/veya mobil uygulamada vermiş olduğunuz kişisel bilgiler “Veri Gizliliği Ve Güvenliği Politikası” bölümünde açıklanan kurallara tabiidir.  Ürün Bilgileri

  Sitede ve/veya mobil uygulamada bulunan ürünlerimiz İlke İç Giyim Teks. San. ve Tic. Ltd. Şti. ' ne ait toptan satış mağazamızda, yurtiçinde ve yurtdışında bulunan İlke İç Giyim Logolu mağazalarda bulunabilir. Bazı ürünler mağazalarda bulunmayıp sadece site ve/veya mobil uygulama üzerinde satılabilir.

  Sitede ve/veya mobil uygulamada gösterilen fiyatlar Türk Lirasıdır. İlke İç Giyim Teks. San. ve Tic. Ltd. Şti. sitede ve/veya mobil uygulamada bulunan fiyatlar ile mağazalarında bulunan fiyatlar arasında oluşabilecek farklardan sorumlu değildir. Site ve/veya mobil uygulama üzerinden verilen siparişlerde sitede ve/veya mobil uygulamada sipariş esnasında sipariş özet sayfasında verilen fiyatlar geçerlidir.
  Site ve/veya mobil uygulama üzerinde ürün ile ilgili verilen bilgilerde yazım hataları veya bilgi eksiklikleri olabilir. İlke İç Giyim Teks. San. ve Tic. Ltd. Şti. bu hataları düzeltme hakkına ve bunun sonucunda ilgili yasal mevzuat hükümlerine uygun olmak kaydıyla bazı siparişlerde iptal ya da değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.  Renkler
  İlke İç Giyim Teks. San. ve Tic. Ltd. Şti. sitedeki ve/veya mobil uygulamadaki resimlerde ürünlerin renklerini gerçek renklerine en uygun şekilde göstermeyi hedefler. Ancak kullanıcının ekran ayarları, farklı ekran tipleri dolayısı ile oluşabilecek farklardan dolayı sorumluluk kabul etmez.  Diğer Sitelere ve/veya Mobil Uygulamalara Verilen Bağlantılar
  Sitede ve/veya mobil uygulamada İlke İç Giyim Teks. San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin kontrolünde olmayan sitelere ve/veya mobil uygulamalara bağlantılar yer alabilir. İlke İç Giyim Teks. San. ve Tic. Ltd. Şti. bu sitelerle ve/veya mobil uygulamalarla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez ya da bu bağlantıların verilmesi İlke İç Giyim Teks. San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin bu siteler ve/veya mobil uygulamalar üzerinde bir onayı ya da yorumu olduğu anlamına gelmez. Bağlantılar sadece kullanıcı kolaylığı ya da bilgi paylaşımı amacı ile verilmiştir.


  Fikri Haklar
  Sitede ve/veya mobil uygulamada mevcut bulunan bilgiler, görseller ve içerikler İlke İç Giyim Teks. San. ve Tic. Ltd. Şti. ’nin daha önceden yazılı olarak izni alınmadan kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, çoğaltılamaz, kullandırılamaz, değiştirilemez ve ileride kullanılmak üzere saklanamaz. Tüm Web Sitesi ve/veya Mobil Uygulama içeriği (metin, veri, grafik, görüntü, logolar, düğme simgeleri, veritabanı, tasarım, yazılım ve sair diğer Web Site ve/veya Mobil Uygulama içeriğine ilişkin unsurlar) İlke İç Giyim Teks. San. ve Tic. Ltd. Şti. ’nin fikri ve sınai mülkiyetindedir. Web Sitesinde ve/veya Mobil Uygulamada yer alan bütün yazıların, grafiklerin, görsellerin ve tüm resimlerin her hakkı saklıdır.
  Web Sitesi ve/veya Mobil Uygulamada içeriğine, tasarımına ve yazılımına ilişkin tüm mali hakların izinsiz kullanımı (işleme, çoğaltma, yayma, temsil ve umuma arz) bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü izinsiz ifşa ve kullanım, fikri ve sınai mülkiyet hakkının ihlali anlamına gelecektir.


  Üyelikten Çıkarma

  İlke İç Giyim Teks. San. ve Tic. Ltd. Şti. işbu sayfa ile ilan edilen Kullanım Şartları’nın ihlalinin tespiti halinde yahut bu ihlaller ile ilgili bir şikayet alınması halinde herhangi bir bildirimde bulunmaksızın Kullanıcılar’ın Web Sitesi’ni ve/veya Mobil Uygulamayı herhangi bir biçimde kullanımını engelleyebilir yahut üyelikten çıkarabilir. Bu halde doğabilecek tüm sorumluluk ile, 3. kişiler ve/veya yetkili merciler tarafından İlke İç Giyim Teks. San. ve Tic. Ltd. Şti.’ye karşı öne sürülebilecek tüm iddia, talep ve/veya ödemeler için İlke İç Giyim Teks. San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin Kullanıcılar’a ferileri ile birlikte rücu hakkı saklıdır.

  İlke İç Giyim Teks. San. ve Tic. Ltd. Şti.kendisi tarafından sonlandırılan Kullanıcı hesabına ait her türlü bilgiyi silip silmeme konusunda serbesttir. Kullanıcı silinen ya da muhafaza edilen kayıtlar ile ilgili herhangi bir hak ve/veya tazminat talebinde bulunamaz. Kullanıcı, sona ermeye ilişkin olarak herhangi bir zarar – ziyan ve/veya hangi nam altında olursa olsun herhangi bir tazmin talebinde bulunmayacağını bu haklarından peşinen feragat ettiğini kabul ve beyan eder.

  Yeniliklerden ilk siz haberdar olun.